Про розгляд звернень громадян, що надійшли до Гусятинської селищної ради за 8 місяців 2020 року

Розгляд звернень, заяв та скарг громадян у Гусятинській селищній раді ведеться з  дотриманням Закону України  «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Кожне звернення, що надходить до селищної ради, всебічно розглядається та перебуває на особливому контролі в керівництва. Посадових осіб попереджено про відповідальність за недотримання законодавства про звернення, зокрема за недотримання термінів розгляду звернень громадян. Особлива увага приділяється проблемам, порушених у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких, багатодітних та малозабезпечених сімей.

На виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” розпорядженнями голови селищної ради від 28.01.2020 року №6-од та від 11.02.2020 року №12-од затверджено  графіки прийому громадян, проведення виїзних днів прийому громадян, роботи «гарячої» телефонної лінії.

За 8 місяців 2020 року   до Гусятинської селищної ради  надійшло 521 звернення.

На особистому прийомі в голови та заступника голови побувало 350 громадян.

Усі заяви розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян», підготовлено відповіді у терміни, встановлені згідно чинного законодавства.

За тематикою питань, порушених у зверненнях, можна виділити такі напрямки актуальної проблематики:

1.Питання соціального захисту –  9  звернень.

2.Питання аграрної політики та земельних відносин – 179       звернень.

3.Питання  житлової політики – 333 звернення.