№2189 '' Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гусятинського району у власність Гусятинської селищної ради “ Гусятинського районного інклюзивно-ресурсного центру”

Дата: 17.11.2020 08:40

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 12 листопада 2020 року                                                                                            №2189

Про прийняття із спільної власності

територіальних громад

сіл, селищ, міст Гусятинського району у

власність Гусятинської селищної ради

Гусятинського районного інклюзивно-ресурсного центру”

Відповідно до ст. ст. 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”ст. 39 Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України, рішення Гусятинської районної ради від 12.10.2020 року № 615 “ Про передачу комунальної установи Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр” Гусятинської районної ради” у власність Гусятинської об’єднаної територіальної громади”,   Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Прийняти з 01.01.2021 року комунальну установу “Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр” Гусятинської районної ради у власність Гусятинської селищної ради.

2. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гусятинського району у власність Гусятинської селищної ради нерухоме майно — частину будівлі, що знаходиться за адресою 48201 пр. Незалежності, 12, смт Гусятин,  Гусятинський район, Тернопільська область, майно та відповідне обладнання без зміни цільового призначення, відповідно до Переліку обєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гусятинського району:  частину будинку колишнього дитячого садка , смт Гусятин, пр. Незалежності,12 (площа 111,8м.кв.) .

3. Перейменувати Комунальну установу “Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр” Гусятинської районної ради в Комунальну установу “Гусятинський  інклюзивно-ресурсний центр” Гусятинської селищної ради .

4. Затвердити структуру Комунальної установи “Гусятинського інклюзивно-ресурсного центру” Гусятинської селищної ради  (Додаток 1).

5. Уповноважити директора Комунальної установи “Гусятинський  інклюзивно-ресурсний центр” Гусятинської селищної ради  підготувати проект зміни до Статуту установи відповідно до вимог чинного законодавства України та подати на затвердження на чергову сесію Гусятинської селищної ради.

6. Уповноважити директора Комунальної установи “Гусятинського інклюзивно-ресурсного центру” Гусятинської селищної ради зареєструвати відповідні зміни у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

В.о. Гусятинського селищного голови                                          Леся ЧАЙКА