від 30 вересня 2020 року №166 ''Про розгляд заяви __________ та __________''

ГУСЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 вересня 2020 року                                                                          №166

Про розгляд заяви __________ та __________

Розглянувши спільну  заяву ____________., жительки селища Гусятин вулиця _____________,___, та _________, жительки селища Гусятин проспект ______________,___ квартира ___,  з  проханням надати дозвіл на облаштування за  власні  кошти огорожі від проспекту Незалежності та від пішохідної доріжки в сторону ветеринарної аптеки,

беручи  до  уваги  представлені заявниками підтверджуючі документи,

зважаючи  на  рішення  виконавчого комітету Гусятинської селищної ради №117  від  28.02.2018 року,

керуючись пп.1 п.б ст.29, ст..40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1.Задовільнити заяву ___________., жительки селища Гусятин вулиця ______________,___, власниці  приміщення  магазину  продовольчих  та  промислових  товарів , що  знаходиться   в  селищі  Гусятин  проспект ____________,___, та _____________, жительки селища Гусятин проспект _________,___ квартира ___  та  власниці  квартири  ___ за вищевказаною  адресою,    та  надати дозвіл на проведення  благоустрою прибудинкової  території згідно норм та правил чинного законодавства України, а  саме  на  облаштування за  власні  кошти огорожі   на  межі  прибудинкової  території багатоквартирного  будинку по  проспекту __________,___  в селищі Гусятин  та  території  загального  користування (двох пішохідних доріжок від проспекту _____________ в сторону будівлі  ветеринарної аптеки).

2.Рахувати  таким , що  втратило  чинність  рішення  виконавчого комітету Гусятинської селищної ради №117  від  28.02.2018 року, у  зв’язку  з  прийняттям  даного  рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського селищного голови                                               Леся ЧАЙКА