Тернопільська область, Чортківський район

від 30 вересня 2020 року №145 ''Про роботу щодо залучення військовослужбовців на контрактну службу, щодо призову молоді для проходження служби у Збройних Силах України та про виконання виконавчим комітетом Гусятинської селищної рад

Дата: 05.10.2020 08:15

від  30  вересня  2020 року                                                                       №145

Про роботу щодо залучення військовослужбовців на контрактну  службу,  щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України  та  про  виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих повноважень  в  галузі  оборонної  роботи

Заслухавши  інформацію секретаря  виконавчого  комітету  О.Н.Охоти про виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи, та про  роботу щодо залучення військовослужбовців на контрактну  службу,  щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України ,

керуючись  п.1, п.8 ст.36 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу»,

виконавчий комітет Гусятинської   селищної   ради

1. Інформацію секретаря  виконавчого  комітету  О.Н.Охоти про виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи, та про  роботу щодо залучення військовослужбовців на контрактну  службу,  щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України , прийняти  до  відома.
  2.  Роботу  виконавчого  комітету   Гусятинської  селищної   ради щодо  виконання делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи    вважати  задовільною.
  3.  Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   покращити  агітаційну  роботу   по  залученню  військовозобов’язаних, жителів  селища  Гусятин, сіл  Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка,  на  контрактну  службу  .
  4.  Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   проводити  роботу з  військово-патріотичного  виховання серед  населення    селища  Гусятин, селах  Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка    та  недопущення зловживань  окремих  громадян  щодо  нехтуванням  військовою  службою.
  5. Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   вчасно  реагувати  на  заяви  та  листи   Гусятинського районного військового комісаріату.
  6. Начальнику військово-облікового  столу Гусятинської  селищної   ради Пенюті В.А.  організовано  провести  призов молоді  на  військову  службу.
  7. Утворити комісію  Гусятинської  селищної   ради  по  врученню  повідомлень Гусятинського  районного  комісара щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України  у  складі  п»яти  чоловік:
  • Анкудінов Р.В., заступник Гусятинського  селищного  голови  з питань  діяльності  виконавчих  органів, голова  комісії,
  • Пенюта  В.А., начальник військово-облікового  столу Гусятинської  селищної   ради, секретар  комісії,
  • Козир О.С., спеціаліст  першої  категорії  з  питань  кадрової  роботи, член  комісії,
  • Галябарда І.Я., в.о. старости  сіл Суходіл  та Боднарівка,    член  комісії,
  • Чичун О.І., в.о. старости  села  Вільхівчик,    член  комісії.
  1. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника Гусятинського  селищного  голови з  питань діяльності   виконавчих  органів   Анкудінова  Р.В.

В.о.Гусятинського  селищного  голови                                Леся ЧАЙКА