Гусятинська громада - у "червоній" зоні

Дата: 06.11.2020 23:29

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 06 листопада 2020 року, оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. На території Гусятинського району загалом та Гусятинської громади зокрема з 00:00 год 09 листопада 2020 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З урахуванням наданих регіональною комісією ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, а саме забороняються:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних, або реабілітаційних послуг установ та закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають  у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.