Дата: 19.09.2020 10:53

Шановні жителі

Гусятинської об’єднаної територіальної громади!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. №641 „Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.09.2020 року №31, позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Тернопільській ОДА від 18.09.2020 р. №36 встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки на території Гусятинського району загалом та Гусятинської  об’єднаної територіальної громади зокрема. Нове зонування почне діяти з 00:00 години 21 вересня 2020 року.

У зв’язку з цим, з понеділка (21 вересня 2020 року) відновлюється навчання у закладах освіти Гусятинської громади з дотриманням санітарно – епідемічних норм та правил.

Просимо дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Цим ви збережете життя собі, своїм рідним та оточуючим. Будьте здорові!

Заступник Гусятинського селищного голови                 Роман АНКУДІНОВ