№2118 ''Про затвердження Положення про плату за навчання у Комунальному закладі «Гусятинська мистецька школа»''

Дата: 11.09.2020 10:54

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ            ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII СКЛИКАННЯ

ХХІІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 03 вересня 2020 року                                                             2118

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року №260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про плату за навчання у комунальному закладі «Гусятинська мистецька школа» на 2020-2021 навчальний рік (Додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Гусятинської селищної ради від 14.08.2019 року №1638 «Про затвердження Положення про плату за навчання у Комунальному закладі «Гусятинська мистецька школа».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти,охорони здоров’я,культури, молоді,фізкультури і спорту та начальника відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради.

В.о. Гусятинського селищного голови                                     Леся ЧАЙКА