від 05 серпня 2020 року №136 ''Про надання дозволу на розміщення  «літнього майданчика» по вулиці ____________  фізичній особі -підприємцю _____________''

Дата: 13.08.2020 11:35

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ                               ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  05  серпня 2020 року                                                                  №136

«Про надання дозволу на розміщення  «літнього майданчика» по вулиці ____________  фізичній особі -підприємцю ______________»

Розглянувши письмове звернення фізичної особи-підприємця _________________  про надання дозволу на розміщення «літнього майданчика», площею 30 квадратних метрів, по  вулиці _______ в  селищі  Гусятин  біля кафе «________», власником  якого  є  заявниця,  яке  розташоване  за  адресою: селище  Гусятин   вулиця _______ ,___ «А»,

враховуючи  договір  оренди  землі  та  інші  підтверджуючі  документи  представлені ___________________  ,

керуючись статтями  52, 53, 59, 73, пп.1 п.б ст.30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

В И Р І Ш И В :

1.Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю ______________ на розміщення  літнього майданчика площею 30 квадратних метрів по  вулиці _________ в  селищі  Гусятин  біля  її  власного  кафе «_______»,  яке  розташоване  за  адресою: селище  Гусятин   вулиця _________ ,____ А  .

2.Фізичній особі-підприємцю _____________  протягом місяця  після прийняття даного рішення укласти  з   Гусятинською селищною радою  Договір особистого строкового сервітуту .

3.Відповідальність   за підготовку Договору особистого строкового сервітуту  до   укладення  між  Гусятинською селищною радою  та  фізичною особою - підприємцем ___________ у  разі  її  звернення  покласти на начальника  земельного відділу селищної  ради  Стельмащука Миколу  Володимировича.

4.Доручити заступнику Гусятинського селищного голови                                                              Анкудінову Роману  Васильовичу   після  виконання пункту   2  даного  рішення  _________________, після  виконання пункту   3 даного  рішення  Стельмащуком  Миколою  Володимировичем,  укласти Договір  особистого строкового сервітуту  з   фізичною особою - підприємцем _____________________.

5. Контроль за виконанням даного  рішення залишаю  за  собою.

Заступник Гусятинського селищного

голови   з  питань діяльності

виконавчих органів влади                                                Роман АНКУДІНОВ