Засідання місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 09.09.2020 14:01

08 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді, на якому розглядалось колективне звернення від суб'єктів господарювання смт Гусятин щодо послаблення карантину по відношенню до підприємців, які здійснюють торгівлю промисловими, будівельними та іншими товарами.

Відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Тернопільської області та окремих адміністративно-територіальних одиниць від 03.09.2020 року №28 встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Гусятинського району загалом та Гусятинської громади зокрема. Рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді від 07 вересня 2020 року №28 приймалося відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та на виконання протокольних рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Тернопільській ОДА від 04.09.2020 р. №34,  позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гусятинського району від 04.09.2020 року №23, тобто встановлено протиепідемічні заходи на території Гусятинської громади, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Також відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 (зі змінами) на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “помаранчевий” та “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції.

На комісії прийнято рішення:

1.Суб’єктам господарювання:

1) забезпечити виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Тернопільської області та її окремих адміністративно - територіальних одиниць від 03.09. 2020 року (протокол №28), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), та рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді від 07 вересня 2020 року №28;

2) здійснювати торговельну діяльність із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

3) розглянути можливість щодо продажу товарів через мережу Інтернет.