Шановні підприємці!

Дата: 06.09.2020 09:04

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається  День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

У цей святковий день висловлюємо подяку усім ініціативним, наполегливим та  енергійним людям, які успішно організували і розвинули свою справу. Завдяки вашій щоденній наполегливій праці й професіоналізму будується основа успішної економіки Гусятинської громади. Адже, саме ви сприяєте наповненню бюджету, створенню нових робочих місць, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції на світових ринках та реалізації започаткованих в Україні реформ.

Підприємці завжди були і є надійною опорою розвитку громади, рушійною силою модернізації економіки.

Бажаємо вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Бажаємо вам міцного здоров'я,  успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток Гусятинської громади.

Зі святом вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди вам і вашим родинам, нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів.

З повагою

В.о.Гусятинського селищного голови                                        Леся ЧАЙКА