Засідання місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді

Дата: 25.08.2020 15:49

25 серпня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді, на якому розглядались питання про  стан епідемічної ситуації на території Гусятинської ОТГ, дотримання карантинних заходів  з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19; підготовку навчальних закладів до нового навчального року в частині забезпечення проведення протипожежних заходів.                       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. №641 „Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Тернопільської області та окремих адміністративно-територіальних одиниць від 20 серпня 2020 року №24, позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Тернопільській ОДА від 21.08.2020р. №32, позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гусятинського району від 22 серпня 2020 року №21 прийнято рішення:

Керівникам структурних підрозділів Гусятинської селищної ради, установ, підприємств, організацій незалежно від форм власності та господарювання:

- забезпечити виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Тернопільської області та її окремих адміністративно - територіальних одиниць від 20 серпня 2020 року протокол № 24, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 712 від 12.08.2020);

- додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) роботу після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

2) проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів.

Також розглядалось питання  щодо  підготовки навчальних закладів до нового навчального року в частині забезпечення проведення протипожежних заходів.