Увага посилення карантинних заходів

Дата: 25.06.2020 15:28

Карантин на Львівщині продовжили до понеділка — Високий Замок

Шановні жителі

Гусятинської об'єднаної територіальної громади!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року  №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами), від 17 червня 2020 р. №500 „Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України?, рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 22 червня 2020 року №22, місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гусятинського району від 24 червня 2020 року №16, місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді від 25 червня 2020 року №21, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації:

1) на період дії карантину забороняється:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

- самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

- відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у зовнішньому незалежному оцінюванні;

- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

2) рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

- оптова та роздрібна торгівля;

- ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

- поштова та кур’єрська діяльність;

- тимчасове розміщування та організація харчування;

- страхова діяльність;

- надання соціальної допомоги;

-  мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Просимо дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Цим ви збережете життя собі, своїм рідним та оточуючим. Будьте здорові!

З повагою в.о.Гусятинського селищного голови Леся Чайка