від 31 березня 2020 року №61 «Про затвердження дислокації мережі підприємств оптової та роздрібної торгівлі по Гусятинській об’єднаній територіальній громаді станом на 31.03.2020 року»

Дата: 02.06.2020 16:23

від 31 березня 2020 року №61

«Про  затвердження  дислокації мережі підприємств оптової та роздрібної торгівлі по Гусятинській  об’єднаній територіальній  громаді станом на 31.03.2020 року»

Заслухавши  інформацію  секретаря  виконавчого комітету Гусятинської селищної ради  ……………………………………… про мережу підприємств оптової та роздрібної торгівлі по Гусятинській  об’єднаній територіальній  громаді  станом на 31.03.2020 року,

керуючись п.2 пп.б ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1. Інформацію  секретаря  виконавчого комітету Гусятинської селищної ради  ……………………………………..   про мережу підприємств оптової та роздрібної торгівлі по Гусятинській  об’єднаній територіальній  громаді  станом  на  31.03.2020 року  взяти  до  відома.

2.Затвердити  дислокацію мережі підприємств оптової та роздрібної торгівлі по Гусятинській  об’єднаній територіальній  громаді  станом на  31.03.2020  року.

В.о.Гусятинського селищного голови                                        Леся ЧАЙКА