від 28 лютого 2020 року №49 «Про розгляд клопотання військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора ……………………………………. №180 від 11.02.2019 року, про затвердження протоколу №2 від 27 лютого 2020 року засідання комісії

Дата: 02.06.2020 15:55

від  28 лютого 2020  року №49

«Про розгляд клопотання  військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора  ……………………………………. №180 від  11.02.2019 року, про  затвердження протоколу №2 від 27 лютого 2020 року засідання  комісії  Гусятинської селищної ради з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової матеріальної  допомоги; про надання одноразової матеріальної допомоги …………………………………»

Розглянувши клопотання  військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора  ……………………………………. №180 від  11.02.2019 року про виплату коштів в сумі 10 000 гривень військовозобов´язаному  ……………………………………………., який підписав  контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України, жителю селища   Гусятин вулиця …………………………………….,

беручи до  уваги  протокол №2 від 27 лютого 2020  року засідання комісії Гусятинської селищної ради з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової  матеріальної  допомоги ,

керуючись рішенням першого  засідання двадцятої сесії сьомого скликання Гусятинської селищної ради №1808 від 20 грудня 2020 року та «Положенням про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради  за рахунок коштів селищного бюджету», пп.2 п.б ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1.Задовільнити  клопотання  військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора  …………………………………………… №180 від  11.02.2019 року про виплату коштів в сумі 10 000 гривень військовозобов´язаному……………………………………………, жителю селища Гусятин вулиця ………………………………….., який підписав контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України.

2.Затвердити протокол №2 від 27 лютого 2020 року засідання комісії Гусятинської селищної ради  з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової  матеріальної  допомоги.

3.Надати  одноразову  матеріальну допомогу    у сумі 10 000 гривень  ………………………………………., …………………………………  року  народження, жителю  селища  Гусятин   вулиця…………………………….., паспорт  серія………………………….., ідентифікаційний  номер………………………………, мобільний  телефон ……………………….., військовослужбовцю, який підписав контракт на проходження служби у Збройних Силах України в зоні АТО,відповідно  до  пункту 2.1 «Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради  за рахунок коштів селищного бюджету»  та  направити  вищезазначені  кошти  на  номер  карткового  рахунку……………………………….., який   відкритий  на  ім»я  ………………………………………….у  відділенні  АТ «ПриватБанк»  селища  Гусятин.

4.Контроль за виконанням пункту 3 даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Гусятинської селищної ради……………………………………………….

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Гусятинського селищного голови з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о. Гусятинського    селищного   голови                                     Леся ЧАЙКА