від 28 лютого 2020 року № 38 «Про заходи з нагоди 206- річниці з Дня народження та 159- річниці з Дня смерті Т.Г.Шевченка у селищі Гусятин »

Дата: 02.06.2020 15:28

від   28  лютого  2020 року № 38

«Про  заходи  з  нагоди  206-  річниці  з Дня  народження  та  159- річниці  з Дня  смерті    Т.Г.Шевченка у  селищі  Гусятин »

З метою відзначення  206  річниці  з Дня  народження  та  159- річниці  з Дня  смерті    Т.Г.Шевченка

керуючись пп.2 п.б ст.34, ст.40 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1. Затвердити Програму культурно-мистецьких  заходів   у  селищі Гусятин :

- на 06  березня 2020 року з  нагоди  відзначення 206  річниці  з Дня  народження  Т.Г.Шевченка :

11:00-11:30 Збір учасників  біля  пам'ятника Т.Г.Шевченка, покладання  квітів  до   пам'ятника  Великому  Кобзарю.

11.30- огляд  конкурс  малюнків  «Намалюй  Шевченкове  слово».

11.30- огляд  конкурс  читців «На  струнах  Кобзаревої душі».

11.30-книжково-ілюстративна  виставка  «Нетлінне  слово  Кобзаря».

14.30 – 16.00 - святковий  концерт  «Вінок  Кобзаря».

- на 11  березня 2020 року з  нагоди  відзначення  159- річниці  з Дня  смерті  Т.Г.Шевченка :

11.00-12.00 - Поминальна  панахида біля пам'ятника Т.Г.Шевченка.

2. Відповідальність за організацію та проведення  урочистих  та  поминальних заходів у  селищі Гусятин з  нагоди відзначення  206-  річниці  з Дня  народження  та   159- річниці  з Дня  смерті  Т.Г.Шевченка  покласти на начальника відділу  культури та  туризму Гусятинської селищної ради  ………………………………………………………………………

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника  Гусятинського селищного голови  з питань    інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади  Р.В.Анкудінова.

В.о. Гусятинського    селищного   голови                                     Леся ЧАЙКА