З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 09:18

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас з  Міжнародним днем захисту дітей!

Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє. Сьогодні ми є надійним тилом і порадниками нашим дітям, а вже завтра чекатимемо на взаємну підтримку та порозуміння. Саме від нас залежить, як складуться їхні долі. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними.

Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

З повагою в. о. Гусятинського селищного голови             Леся ЧАЙКА