від 31 січня 2020 року №33 Про знесення аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої  шийки  не більше  як 5см по вулицях Дружби Народів,  Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин

Дата: 22.05.2020 16:12

від 31 січня 2020 року №33

«Про знесення аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої  шийки  не більше  як 5см по вулицях Дружби Народів,  Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин»

Заслухавши інформацію ……………………………………………………………………………………………………………………… про знесення аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки  не більше  як 5 см по вулицях Дружби Народів,  Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин,  та  його  інформацію   про  усне  клопотання …………………………………………………………………… про  надання селищною радою  дозволу ………………………….. на  проведення  робіт  за  власні  кошти по  знесенню  аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром  кореневої шийки не більше  як 5 см по вулицях Дружби Народів, Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин,

керуючись пп.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради,

Вирішили:

1.Інформацію ……………………………………………………………………………………………………………………… про необхідність  знесення аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром  кореневої шийки не більше  як 5 см по вулицях Дружби Народів, Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин  та  його  інформацію   про  усне  клопотання ……………………………………………………………………………………………. про  надання селищною радою  дозволу …………………………………… на  проведення  робіт  за  власні  кошти по  знесенню  аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром  кореневої шийки не більше  як 5 см по вулицях Дружби Народів, Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин,   взяти  до  відома.

2.Задовільнити  клопотання  …………………………………………………………………………… та  надати дозвіл …………………………………………………… на  проведення  робіт  за  власні  кошти по  знесенню  аварійних, сухостійних, самосійних і порослевих дерев з діаметром  кореневої шийки не більше  як 5 см по вулицях Дружби Народів, Суходільська,  Санаторна в селищі Гусятин.

3. Контроль  за  виконанням   даного  рішення  покласти  на  заступника  Гусятинського  селищного  голови  з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о. Гусятинського    селищного   голови                                Леся ЧАЙКА