від  31 січня  2020 року № 32 Про лист настоятеля римо-католицької парафії Святого Антонія у Гусятині отця ……………………….від ……………………..№……………

Дата: 22.05.2020 16:11

від  31 січня  2020 року № 32

«Про лист настоятеля римо-католицької парафії Святого Антонія у Гусятині отця ……………………….від ……………………..№……………»

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку, дотримання санітарних норм в селищі Гусятин,

розглянувши лист настоятеля Римо-католицької парафії Святого  Антонія у Гусятині ………………………………від …………………………року №…………….. з  проханням  забрати  «міський» туалет  з  під  храму Святого Антонія у Гусятині  для  подальшого  процесу  повернення  землі, що  є  зайнятою на  даний  час, і  упорядкування території,

керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» від 17.03.2011 року N 145,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1.Лист настоятеля Римо-католицької парафії Святого  Антонія у селищі  Гусятині ………………………………………….від …………………………….року № …………..з  проханням  забрати  «міський» туалет  з  під  храму Святого  Антонія у селищі  Гусятині  для  подальшого  процесу  повернення  землі, що  є  зайнятою на  даний  час, і  упорядкування території, взяти  до  відома.

2. Виконавчому  комітету повторно розглянути  питання щодо можливості  закриття  «міського» туалету біля храму Святого Антонія після облаштування громадської вбиральні в центральному парку   селища  Гусятин  після  завершення   реконструкції   паркової  зони  відповідно  до  проектної  документації  «Капітальний  ремонт  парку  із створенням  території  з  покращеною  інфраструктурою  для  бізнесу  та  громадян  смт.Гусятин  центральний  парк  вулиця  Наливайка, 14 Тернопільська  область».

3. Контроль  за  виконанням  пункту  2 даного  рішення  покласти  на  заступника Гусятинського селищного  голови з  питань  інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського селищного голови                                        Леся ЧАЙКА