від   31  січня  2020 року  №22 Про   затвердження комунальному  підприємству «Гусятинська  бальнеологічна  лікарня»    переліку  та  вартості  платних послуг,  калькуляції   вартості  процедур,  калькуляції   вартості проживання,  ціни    путівки

Дата: 22.05.2020 16:00

ГУСЯТИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙКОМІТЕТ

від   31  січня  2020 року  №22

«Про   затвердження комунальному  підприємству «Гусятинська  бальнеологічна  лікарня»    переліку  та  вартості  платних послуг,  калькуляції   вартості  процедур,  калькуляції   вартості проживання,  ціни    путівки»

Розглянувши   клопотання  головного  лікаря комунального  підприємства «Гусятинська  бальнеологічна  лікарня»  Є.Р.Пожарнюка №3 від  16.01.2020  року про затвердження комунальному  підприємству                                                                                     «Гусятинська  бальнеологічна  лікарня» переліку  та  вартості  платних послуг,  калькуляції   вартості  процедур,  калькуляції   вартості проживання,  ціни    путівки,

ознайомившись  із  представленими   документами,

керуючись п.2 пп.б ст.28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної  ради

1. Затвердити перелік  платних  послуг  та  їх вартість  (без  ПДВ)   за  надання  процедур  у  комунальному  підприємстві «Гусятинська бальнеологічна лікарня».

Додаток  1 на  2 аркушах додається.

2. Затвердити   калькуляцію   вартості процедур  у  комунальному  підприємстві «Гусятинська бальнеологічна лікарня»  .

Додаток  2 на  26 аркушах додається.

3. Затвердити   калькуляцію   вартості проживання  у  комунальному  підприємстві «Гусятинська бальнеологічна лікарня»  .

Додаток  3 на  1 аркуші додається.

4. Затвердити   калькуляцію   вартості путівки у  комунальному  підприємстві «Гусятинська бальнеологічна лікарня»  .

Додаток  4 на  1 аркуші додається.

5.Відповідальність  за  перелік  платних  послуг та  їх  вартість,    калькуляцію   вартості процедур, калькуляцію   вартості проживання,   калькуляцію   вартості путівки покласти  на головного  лікаря комунального  підприємства «Гусятинська  бальнеологічна  лікарня»  Є.Р.Пожарнюка.

6.Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника  Гусятинського селищного  голови  з питань    інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади  Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського селищного голови                                          Леся ЧАЙКА