від  31 січня  2020 року №21 Про розгляд листа №……. від ……………………року начальника  відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради…………………

Дата: 22.05.2020 15:59

від  31 січня  2020 року №21

«Про розгляд листа №……. від ……………………року начальника  відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради……………………………………………»

Розглянувши лист   начальника  відділу культури і туризму  Гусятинської селищної ради ………………………№…………….. від ………………………………………….року про  затвердження  вартості  навчання  учня в  комунальному  закладі  «Гусятинська  мистецька  школа» на 2020 рік,

беручи  до  уваги  розрахунок витрат на одного учня  в  комунальному  закладі  «Гусятинська  мистецька   школа» на 2020 рік, який становить 1444,39грн.,

керуючись п.2 пп.б ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1. Лист   начальника  відділу культури і туризму  Гусятинської селищної ради ………………………………… №……….. від ………………………………………. року про  затвердження вартості  навчання  учня в  комунальному  закладі  «Гусятинська  мистецька  школа» на 2020 рік, взяти до відома.

2. Погодити розрахунок витрат на одного учня   в  комунальному  закладі  «Гусятинська  мистецька   школа» на 2020 рік у сумі 1444,39грн.

3.Відповідальність  за  розрахунок витрат на одного учня   в  комунальному  закладі  «Гусятинська  мистецька   школа» на 2020 рік у сумі 1444,39грн. покласти  на  начальника  відділу культури і туризму  Гусятинської селищної ради……………………………………………………………………..

4. Контроль  за  виконанням даного  рішення  покласти  на заступника Гусятинської селищного голови  з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського селищного голови                                Леся ЧАЙКА