від  31 січня    2020  року № 16 Про затвердження протоколу №1 від 30 січня 2020 року засідання  комісії  Гусятинської селищної ради з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової матеріальної  допомоги;         про надання одноразової ма

Дата: 22.05.2020 13:42

від  31 січня    2020  року № 16

«Про затвердження протоколу №1 від 30 січня 2020 року засідання  комісії  Гусятинської селищної ради з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової матеріальної  допомоги;

про надання одноразової матеріальної допомоги …………………………………………та…………………………………………………………………………»

Розглянувши протокол №1 від  30 січня 2020  року засідання комісії Гусятинської селищної ради з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової  матеріальної  допомоги  ,

беручи до  уваги  клопотання  військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора  В.Підгородецького №2316 від  26.12.2019 року про виплату коштів в сумі 10000 гривень військовозобов´язаному…………………………………………………, який підписав  контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України, жителю селища Гусятин вулиця………………………………………, та  №125 від  30.01.2020 року про виплату коштів в сумі 10000 гривень військовозобов´язаному……………………………………….., який підписав  контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України, жителю селища Гусятин вулиця ……………………………………….,

керуючись рішенням першого  засідання двадцятої сесії сьомого скликання Гусятинської селищної ради №1808 від 20 грудня 2020 року та «Положенням про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради  за рахунок коштів селищного бюджету»,  пп.2 п.б ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1.Затвердити протокол №1 від 30 січня 2020 року засідання комісії Гусятинської селищної ради  з  розгляду  звернень  громадян  по  наданню  одноразової  матеріальної  допомоги.

2.Задовільнити  клопотання  військового комісара Гусятинського районного військового комісаріату, майора  В.Підгородецького №2316 від  26.12.2019 року про виплату коштів в сумі 10000 гривень військовозобов´язаному, ……………………………………………………………, який підписав контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України, жителю селища Гусятин вулиця  ……………………………………., та №125 від  30.01.2020 року про виплату коштів в сумі 10000 гривень військовозобов´язаному………………………………………………………….., який підписав  контракт на проходження військової служби у Збройних Силах  України, жителю селища Гусятин вулиця……………………………………….

3.Надати одноразову  матеріальну допомогу    у сумі 10 000 гривень:

3.1……………………………………., ………………………року  народження, жителю  селища  Гусятин   вулиця…………………………….., паспорт  серія…………………………………., ідентифікаційний  номер………………………………, мобільний  телефон……………………………………, військовослужбовцю, який підписав контракт на проходження служби у Збройних Силах України в зоні АТО, відповідно  до  пункту 2.1 «Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради  за рахунок коштів селищного бюджету»  та  направити  вищезазначені  кошти  на  номер  карткового  рахунку:…………………………………., який   відкритий у   Гусятинському  Регіональному управлінні /філії  ПриватБанку на  ім»я…………………………………..,.

3.2………………………………………., ………………………………….року  народження, жителю  селища  Гусятин   вулиця ……………………..  паспорт  серія………………………., ідентифікаційний  номер…………………………………….., мобільний  телефон………………………………, військовослужбовцю, який підписав контракт на проходження служби у Збройних Силах України в зоні АТО, відповідно  до  пункту 2.1 «Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради  за рахунок коштів селищного бюджету»  та  направити  вищезазначені  кошти  на  номер  карткового  рахунку:………………………………, який   відкритий  на  ім»я …………………………………………………..у  Гусятинському  Регіональному управлінні /філії  ПриватБанку (який прив’язаний  до  військової  частини  А1815).

4.Контроль за виконанням пункту 3 (підпунтів 3.1,3.2) даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Гусятинської селищної ради Шимчишин Р.В.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Гусятинського селищного голови з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського селищного голови                                             Леся ЧАЙКА