Дата: 22.05.2020 13:33

Гусятинського району  Тернопільської області

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

від  31  січня   2020 року    №10

«Про затвердження складу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Гусятинської селищної ради по  обстеженню  житлово-побутових  умов  проживання жителів  села  Вільхівчик»

З  метою  обстеження  житлово-побутових  умов  жителів,  які   проживають    у  селі  Вільхівчик,

керуючись Законом  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,

виконавчий   комітет  Гусятинської   селищної   ради

1. Утворити житлово-побутову  комісію  при  виконавчому  комітеті   Гусятинської  селищної ради  для  обстеження  житлово-побутових  умов  проживання  жителів, які   проживають    у  селі  Вільхівчик,   а  саме:

• які  потребують  поліпшення  житлових  умов ,
  • які  потребують  надання  одноразової  матеріальної  допомоги,
  • які  хворіють  і  акти  обстеження,  необхідні  їм  для  пред’явлення  в  лікувальні  установи, в  управління  праці  та   соціального  захисту  населення, в  суд та  інші  правозахисні  органи,  по  місцю  роботи  тощо,
  • які  є  опікунами  та  піклувальниками  ,
  • які  перебувають  на  обліку  при  виконкомі  селищної  ради  як  діти-сироти, діти, позбавлені  батьківського  піклування, діти-інваліди, діти  із  малозабезпечених та  неблагополучних  сімей, діти-чорнобильці, діти  -напівсироти  тощо,
  • які  є  алкогольно-, нарко-  та  тютюнозалежними,
  • у  яких  не  складається  сімейне  життя ,  а  на  їх  утриманні  та  вихованні  є  неповнолітні  діти,
  • які  відносяться  до   пільгових  категорій  громадян ( інваліди  війни та  праці, воїни  ОУН-УПА, учасники  бойових  дій , ліквідатори  аварії  на ЧАЕС, багатодітні та  одинокі  матері, матері-героїні, престарілі  та  одинокі громадяни, воїни  АТО, особи  тимчасово  переміщені  на  час  АТО тощо)
  • та  інших  громадян,  які  звертаються у  селищну  раду  з  проханням  про  надання  акту  обстеження  житлово-побутових  умов.

2.Затвердити  склад  житлово-побутової  комісії  при  виконавчому  комітеті   Гусятинської  селищної ради по  обстеженню  житлово-побутових  умов проживання жителів, які   проживають    у  селі  Вільхівчик ,  у  кількості  шести  чоловік:

1) Анкудінов Р.В., заступник  Гусятинського  селищного  голови з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади  , голова комісії;

2)  Чичун О.І.,  заступник  голови  комісії, в.о.старости  с.Вільхівчик,

3) Деренівська  Світлана  Іллівна, спеціаліст  першої категорії Гусятинської селищної ради, секретар комісії,

4)   Пенюта  Василь  Анатолійович, член комісії,

5) Кондратюк  Олександра  Йосипівна , спеціаліст  першої категорії Гусятинської селищної ради, член комісії.

6) Янцевич  Віктор  Миколайович, спеціаліст  першої категорії Гусятинської селищної ради, член комісії.

3. Акт  обстеження  житлово-побутових  умов   вважати  дійсним ,  якщо  при  обстеженні  були  присутні   більшість  членів  комісії  і  ними  підписаний  вищевказаний  акт.

4. Рекомендувати  житлово-побутовій  комісії  при    складанні  акту  обстеження   брати  до  уваги  свідчення  інших осіб  (сусідів, знайомих, осіб, які  працюють  на  одному  підприємстві, установі,організації, тощо).

5.Залучати  до  роботи  в  житлово-побутовій  комісії у  разі  необхідності посадових  осіб селищної ради, членів  виконавчого  комітету та  депутатів  Гусятинської  селищної  ради  за  їх   згодою.

6. Відповідальність    за  роботу  житлово-побутової  комісії  при  виконавчому  комітеті  Гусятинської  селищної ради по  обстеженню  житлово-побутових  умов  жителів, які   проживають    у  селі  Вільхівчик   та  контроль  за  виконанням  даного  рішення покласти  на  заступника  Гусятинського селищного  голови  з питань    інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади  Р.В.Анкудінова.

В.о. Гусятинського  селищного   голови                          Леся  ЧАЙКА