від  31 січня  2020 року № 07 Про створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради

Дата: 22.05.2020 13:30

від  31 січня  2020 року № 07

«Про створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради»

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради О.Т.Туткалюк про  створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради,

керуючись п.2. пп.б ст.32 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

1. Інформацію начальника відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради О.Т.Туткалюк про  створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради, взяти до відома.

2. Роботу відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради по  питанню   створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради вважати задовільною.

3. Доручити   посадовим  особам  Гусятинської селищної ради , зокрема працівникам відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради та виконуючим  обов»язки  старост  сіл Вільхівчик, Боднарівка  та  Суходіл,  проводити  роз»яснювальну  роботу  серед  населення   сіл Вільхівчик, Боднарівка  та  Суходіл , при  можливості  із  залученням  депутатів  та  членів  виконавчого  комітету Гусятинської селищної ради,  щодо  необхідності  пониження   ступеня   загальноосвітньої   школи  у  вищезазначених  селах.

4. Відповідальність  за  роботу по  питанню створення спроможної освітньої мережі у закладах середньої, загальної освіти Гусятинської селищної ради  покласти  на  начальника відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради О.Т.Туткалюк.

5. Контроль   виконанням пункту  3,4 даного рішення покласти на заступника Гусятинської селищного голови  з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Р.В.Анкудінова.

В.о.Гусятинського  селищного голови                                       Леся ЧАЙКА