Дата: 22.05.2020 13:27

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Гусятинського району   Тернопільської області

від    31  січня  2020 року  №05

«Про виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих повноважень  в  галузі  оборонної  роботи та  Закону України «Про  військовий обов’язок та військову службу»

Заслухавши  інформацію начальника військово-облікового  столу Гусятинської  селищної   ради Фаберської Л.В.  про виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи, Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»,

беручи  до  уваги    проведену  виконавчим комітетом роботу серед  жителів селища  Гусятин, сіл  ВІльхівчик,  Суходіл, Боднарівка по залученню військовослужбовців на контрактну  службу,  щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України,

керуючись  п.1, п.8 ст.36 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,

виконавчий комітет Гусятинської   селищної   ради

1. Інформацію начальника військово-облікового  столу Гусятинської  селищної   ради Фаберської Л.В.  про виконання виконавчим комітетом Гусятинської  селищної   ради делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи  та    Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»,  про   проведену  роботу  у  селищі  Гусятин, селах  Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка  по   залученню  військовослужбовців  на  контрактну  службу, щодо  призову  молоді  для проходження  служби  у  Збройних Силах  України, прийняти  до  відома.
  2.  Роботу  виконавчого  комітету   Гусятинської  селищної   ради щодо  виконання делегованих  повноважень  в  галузі  оборонної  роботи  та   Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»,   вважати  задовільною.
  3.  Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   покращити  агітаційну  роботу   по  залученню  військовозобов’язаних жителів  селища  Гусятин, сіл  Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка  на  контрактну  службу  .
  4.  Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   проводити  роботу з  військово-патріотичного  виховання серед  населення    селища  Гусятин, селах  Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка    та  недопущення зловживань  окремих  громадян  щодо  нехтуванням  військовою  службою.
  5. Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради   вчасно  реагувати  на  заяви  та  листи   Гусятинського районного військового комісаріату.
  6. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника Гусятинського  селищного  голови  з питань    інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади  Анкудінова  Р.В.

В.о.Гусятинського  селищного  голови                                Леся ЧАЙКА