№ 1961 ''Про погодження передачі в безоплатне користування КНП «Гусятинська КРЛ»  п’яти ноутбуків''

Дата: 20.05.2020 09:30

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ            ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 12 березня 2020 року                                                             1961

З метою сприяння в покращенні надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади та ефективного використання комунального майна, відповідно до вимог ст.ст. 11, 827-836,  Цивільного кодексу України, керуючись ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. згоду на передачу в безоплатне користування комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради (код ЄДРПОУ 02000583) комунальне майно, а саме п’яти ноутбуки загальною вартістю 45 000 грн..
  2. в.о. Гусятинського селищного голови Чайці Л.П. укласти із комунальним некомерційним підприємством «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради договір позички на визначене майно у пункті 1 даного рішення на строк 2 роки 11 місяців з умовою дострокового повернення комунального майна у разі ліквідації чи реорганізації користувача.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

В.о. Гусятинського селищного голови                                     Леся ЧАЙКА